Ons team

De Laet Sven

Verantwoordelijke Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
le.hulpdienst@gemeenschap.rodekruis.be
Tel:0478/88.77.70

 

Ketelslegers Tom

Adjunct-Verantwoordelijke Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
le.hulpdienst@gemeenschap.rodekruis.be
Tel:0495/47.05.05

 

Bruynseels Kurt

Secretariaat Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
secretariaat@rodekruis-le.be
Tel:0496/03.65.19

 

Mathys Astrid

Secretariaat Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
secretariaat@rodekruis-le.be
 

 

Coopmans Sven

Transmissie Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
transmissie@rodekruis-le.be
Tel:015/42.11.06

 

Mannaerts Tim

Transmissie Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
transmissie@rodekruis-le.be
Tel:0478/88.77.68

 

Vercammen Ulrike

Opleidingen  Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
opleidingen@rodekruis-le.be

 

Peeters Ilse

Penningmeester  Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
penningmeester@rodekruis-le.be
 

 

Van Craen Dimitri

Economaat Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
economaat@rodekruis-le.be

 

Hooyberghs Miel

Economaat Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
economaat@rodekruis-le.be
 

 

Van de Velde Rudi

Transport Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
transport@rodekruis-le.be
 

 

Suys Davy

Transport Logistieke Eenheid
Mollestraat 26
2800 Mechelen
transport@rodekruis-le.be
 

 

En nog vele andere vrijwilligers

New Page 2

 

 

 

 

 

 

 

Snel naar

Contactformulier

 

 

 

 

Rode Kruis voor

Bedrijven en organisaties

Onderwijs

Kinderen en jongeren

Ziekenhuizen

Rode Kruis - Logistieke Eenheid

Mollestraat 26

2800 Mechelen

le.hulpdienst@gemeenschap.rodekruis.be

Telefoon : 015/21.26.31

    

 Rode Kruis-Logistieke Eenheid © 2018 |  Disclaimer